Dziś Dzień Zaduszny. 🕯️

Dzień ciszy, wspomnień i tęsknoty.

Dzień, w którym nasze myśli wędrują tam, gdzie już nie sięga dotyk – do tych, których kochaliśmy, a których już nie ma.


Zapalony znicz to nie tylko płomień.

To symbol pamięci, miłości i wdzięczności.

To nasz sposób, by powiedzieć: nie zapomniałem, wciąż jesteś blisko.


Ale ten dzień przypomina też coś jeszcze –

że warto kochać, dziękować i przepraszać za życia,

bo kiedyś to ktoś zapali znicz dla nas.❤️


~ Świat jego oczami