Przyłączam się do akcji i jako bardzo aktywny kierowca zachęcam aby o tym pamiętać!!!
🚨 NOŚCIE ODBLASKI 🚨 ‼️‼️‼️
Już mały pasek na rękawie potrafi uratować ŻYCIE!
Szybko robi się ciemno.
Opady deszczu i śniegu pogarszają widoczność na drodze.
Pamiętajcie, że elementy odblaskowe na odzieży sprawią,że dla kierowców będziecie widoczni już z większej odległości.
