Przyłączam się do akcji i jako bardzo aktywny kierowca zachęcam aby o tym pamiętać!!!

🚨  NOŚCIE ODBLASKI 🚨 ‼️‼️‼️

Już mały pasek na rękawie potrafi uratować ŻYCIE!

Szybko robi się ciemno.

Opady deszczu i śniegu pogarszają widoczność na drodze.

Pamiętajcie, że elementy odblaskowe na odzieży sprawią,że dla kierowców będziecie widoczni już z większej odległości.