🎭" Większość ludzi nie żyje naprawdę. Żyją po to, by dobrze wyglądać w oczach innych.

Nie pytają: „Kim jestem?”

Pytają: „Jak mnie widzą?”

Codziennie wkładają maski.

Grają role, które nie mają nic wspólnego z ich prawdziwym wnętrzem.

Śmieją się wtedy, gdy trzeba.

Milczą wtedy, gdy powinni krzyczeć.

Kupują, pokazują, porównują.

A potem wracają do domu i… znikają.

Świat to teatr.

Nie dlatego, że tak musi być.

Ale dlatego, że większość ludzi bardziej boi się prawdy o sobie niż oceny innych. 

Klasyczne  

„Co ludzie powiedzą?” 

zniszczyło więcej dusz niż jakikolwiek demon!

A przecież pytanie powinno być inne:

"Jak się czuję, gdy zostaję sam ze sobą?"

albo...

"Czy ta wersja mnie, którą pokazuję światu — to jeszcze ja?"

"Czy tylko wygodne odbicie dla cudzych oczekiwań?"

Nie jesteś tu, by grać.

Jesteś tu, by BYĆ!

Zdejmij kostium. Odetchnij.  Prawda nie potrzebuje widowni. Dopiero poza sceną zaczyna się droga do własnego wnętrza."