Dziecko czuje tak jak mama. Przeżywa z nią.
Ten obraz łamie serce, płacz mamy i dziecka, ale niestety jest to rzeczywistość wielu mam.
W ciąży jesteśmy bardzo wrażliwe, wszystko nami trzęsie, w tym momencie potrzebujemy dużo troski i dużo miłości. Ale to nie zawsze się zdarza i często musimy nieść świat na plecach, nie wspominając o tym, że otaczają nas ludzie, którzy nie mają szacunku dla naszej chwili.
Ale musimy pamiętać, że nosimy w sobie życie i że wszystko, co czujemy, przekazujemy również naszemu dziecku, więc matki, cokolwiek to jest, bądźcie szczęśliwe, przekazujcie spokój, radość i bezpieczeństwo swojemu dziecku, aby mogło przyjść na świat pełne pewności siebie i z dużą miłością. ❤️
