"Pewnego dnia, mnie tu nie będzie,

a świat się nie zatrzyma.

Po zachodzie słońca będzie kolejny wschód, po niedzieli przyjdzie kolejny poniedziałek 

i życie będzie się toczyć dalej.

Więc jeśli jutro, mnie tu nie będzie,

zostawię dziś coś o czym warto pamiętać:

- Zawsze podążaj za swoimi marzeniami, stawiaj czoła swoim lękom, nie trać wiary i nadziei.

Celebruj każdy dzień, kochaj siebie i innych, czyń dobro i pomagaj, bo co w świat wysyłasz, wraca 

Ucz się z przeszłości, wysyłaj miłość do przyszłości i bądź szczęśliwy w teraźniejszości!"


~ Sześćdziesiąt Sekund.